Господарка хотіла купити кавун масою 3 кг, а купила - масою 5 ...
Господарка хотіла купити кавун масою 3 кг, а купила - масою 5 кг, тому заплатила на 60 к. більше. Скільки коштував кавун ?
Есть ответ
17.12.2022
321
Ответ
5-3=2
60/2=30
30*5=150к
Если вы нашли правильное решение, вы можете поблагодарить нас начиная с 10 рублей.
Просто нажмите на кнопку "Подарить".
Просто нажмите на кнопку "Подарить".
17.12.2022