петрик купив 5 тістечок і отримав 3.2 грн здачі.Щоб купити 9 тістечок йому не вистачило 2.4 грн.Скільки коштує 1 тістечко?

Есть ответ
12.12.2022
129

Ответ


тістечко коштує х горн.

він купив 5шт і у ного лишилось 3,2грн.

щоб купити 9 тістечок, йому треба додати 2,4грн.

5х+3,2=9х-2,4

-4х=-5,6

4х=5,6

х=1,4

одне тістечко коштує 1,4грн.


Если вы нашли правильное решение, вы можете поблагодарить нас начиная с 10 рублей.
Просто нажмите на кнопку "Подарить".
12.12.2022
Этот сайт использует cookies (Политика Cookies). Вы можете указать условия хранения и доступ к cookies в своем браузере.