ШКИЛЬНА ИДАЛЬНЯ ЗАКУПИЛА 24 кг сушених яблук по 14грн та 12 кг сушених груш по 20 грн.Для приготування компоту сухофрукти змишали.яка цина 1кг сумиши сухофруктив???
 
ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУСТА!!!! 

Есть ответ
18.12.2022
309

Ответ


1)скільки коштують яблука?

24*14= 336 грн

2)скільки коштують груші?

12*20= 240 грн

3)скільки коштує вся суміш?

336+240= 576 грн

4)скільки всього сухофруктів купили?

24+12=36 кг

5)коштує 1 кг суміши?

576:36=16 грн 

 


Если вы нашли правильное решение, вы можете поблагодарить нас начиная с 10 рублей.
Просто нажмите на кнопку "Подарить".
18.12.2022
Этот сайт использует cookies (Политика Cookies). Вы можете указать условия хранения и доступ к cookies в своем браузере.