вийшовши із стану спокою,тіло рухаючись рівномірно прискорено протягом 4с,а потім наступні 6с почало рухатися рівномірно і пройшло 18м з тією швидкістю,якої воно набуло на кінці четвертої секунди . Визначити прискорення і шлях,пройдений тілом за весь час руху.

Есть ответ
18.12.2022
492

Ответ


дано:                                                       розв`язання

V_{0}=0м/с                      V=V_{0}+at

T_{1}=4c                          V=S_{2}/T_{2}

T_{2}=6c                          s_{2}/t_{2}=V_{0}+at_{1}

S_{2}=18м                        a=s_{2}/t_{2}/t_{1}

                                                        a=18/6/4=0.75м/C^{2}

a-? s-?                                                            s_{1}=v_{0}t_{1}+frac{at^{2}}{2}

s_{1}=frac{0.75*4^{2}}{2}=6м

весь шлях s_{1}+s_{2}=18+6=24м

прискорення на всьому шляху:

a=frac{v-v_{0}}{t}

a=3-0/10=0.3c


Если вы нашли правильное решение, вы можете поблагодарить нас начиная с 10 рублей.
Просто нажмите на кнопку "Подарить".
18.12.2022
Этот сайт использует cookies (Политика Cookies). Вы можете указать условия хранения и доступ к cookies в своем браузере.