За 5 кг цукерок, та 4 кг печива заплатили 42 гривні. Скільки ...
За 5 кг цукерок, та 4 кг печива заплатили 42 гривні. Скільки коштує 1 кг цукерок, якщо цукерки на 3 гривні дорожчі від печива?
Есть ответ
17.12.2022
312
Ответ
5x+4(x-3)=42
5x+4x-12=42
9x=42+12
9x=54
x=6
Если вы нашли правильное решение, вы можете поблагодарить нас начиная с 10 рублей.
Просто нажмите на кнопку "Подарить".
Просто нажмите на кнопку "Подарить".
17.12.2022